pb.pl
w schowku Tylko dla zalogowanych czytelników
zaloguj się
lub zarejestruj
dodaj do schowka

Dwie nowe gwiazdy w LOT

KUP LICENCJĘ
Małgorzata Grzegorczyk
Pin It email print

Za dwa tygodnie radę nadzorczą przewoźnika wzmocnią Zbigniew Ćwiąkalski i Maciej Witucki - twierdzi źródło „PB”.

 

Notowania

euro, ORANGEPL

Na 22 maja zaplanowane jest nadzwyczajne walne LOT-u. Jedynym jego zadaniem będzie przeprowadzenie zmian w składzie rady nadzorczej.  Były minister sprawiedliwości i były prezes TPSA znaleźli się wśród sześciu kandydatów, którzy zostali zakwalifikowani w pierwszym etapie naboru ogłoszonego przez Ministerstwo Skarbu Państwa na początku kwietnia.

— Chodzi o wzmocnienie rady dobrymi nazwiskami. To ważne dla Komisji Europejskiej i ewentualnego inwestora — mówi nasz rozmówca.

Więcej w serwisie "Puls Biznesu Premium" >>

© Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

1 Komentarze

asd 2014-05-06

ćwiąkalski? i to jego teraz bedziemy my podatnicy sponsorowali???

Wiadomości dnia na Logistyka.pb.pl


Wideorelacja z XIII Forum Polskich Menedżerów Logistyki

Wideo »

Nowy fotel biurowy RS jest w zasadzie sportowym siedzeniem, które znaleźć można w różnych wersjach kultowego modelu 911, ale zaprojektowanym do użycia w pomieszczeniach. Fotel jest elektrycznie regulowany, obity skórą Alcantra i ma wytłoczony emblemat niemieckiej marki.  

Portal worldcarfans.com informuje, że potencjalni nabywcy muszą się liczyć z wydatkiem rzędu 6750 USD, czyli w przeliczeniu na polską walutę około 25 tys. złotych.

Porsche zmieni twoje biuro (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu