pb.pl
w schowku Tylko dla zalogowanych czytelników
zaloguj się
lub zarejestruj
dodaj do schowka

Największa linia świata nie lata do Rosji

KUP LICENCJĘ
Marek Druś, moscowtimes.com
Pin It email print

Amerykańska linia lotnicza Delta wstrzymała do końca roku wszystkie bezpośrednie loty do Rosji.

 

Przedstawiciel amerykańskiej linii w Rosji przekazał taką informację po tym jak pojawiły się spekulacje, że Delta chce całkowicie wycofać się z rosyjskiego rynku. Linia tłumaczy swoją decyzję spodziewanym w sezonie zimowym spadkiem popytu.  

Ostatni w tym roku lot z Rosji maszyna Delty wykona we wtorek.  

Delta działa w 96 krajach świata i jest uważana za największą linię lotniczą na świecie pod względem posiadanej floty samolotów, liczby przewiezionych pasażerów i liczby miejsc, do których lata.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu izamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu. Zapoznaj się z regulaminem.

Teksty Polskiej Agencji Prasowej

Komentarze

Wiadomości dnia na Logistyka.pb.pl


Wideorelacja z XIII Forum Polskich Menedżerów Logistyki

Wideo »

Nowy fotel biurowy RS jest w zasadzie sportowym siedzeniem, które znaleźć można w różnych wersjach kultowego modelu 911, ale zaprojektowanym do użycia w pomieszczeniach. Fotel jest elektrycznie regulowany, obity skórą Alcantra i ma wytłoczony emblemat niemieckiej marki.  

Portal worldcarfans.com informuje, że potencjalni nabywcy muszą się liczyć z wydatkiem rzędu 6750 USD, czyli w przeliczeniu na polską walutę około 25 tys. złotych.

Porsche zmieni twoje biuro (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu